Získajte bezplatnú ponuku

Do 5 minút vo vašom maili

Pre projektantov

Pre projektantov2020-04-19T18:01:01+02:00

Dizajnéri a projektanti jasajú

Dizajnérov a projektantov si systém plošného kúrenia získa svojou neviditeľnosťou. Riešením pokládky veľkých plôch sú nosné rohože na rúry. Ich inštalácia je rýchla a jednoduchá, pričom sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Pokiaľ je vaším zámerom čo najrýchlejšie a najľahšie riešenie, núka sa suchý podlahový systém. Systémy vodiacich líšt či nosné rohože možno prispôsobiť požiadavkám. Podlahové kúrenie REHAU vyhrieva interiér ako aj exteriér. Spríjemnite ním pobyt stovkám ľudí na športových štadiónoch, verejných plochách, v priemyselných budovách a športových halách. 

Podlahové siete vykurovania značky REHAU sú kompatibilné so všetkými druhmi povrchov. Ich inštalácia je možná do už existujúcich projektov ako aj novo vznikajúcich. K dispozícii je viacero spôsobov zavedenia. Použitie systémových dosiek je časovo nenáročné a bezpečné. Systém podlahového kúrenia zavedený na princípe suchého zipsu je vhodný na použitie v rodinných domoch, dvojdomoch a bytovkách. Aplikácia materiálov REHAU je prispôsobivá aj tým najnáročnejším požiadavkám.

Ukážte svojim klientom ako sa počas letných horúčav schladia prirodzene vďaka zabudovanému stropnému chladeniu. Teplý letný vzduch stúpa k stropu, kde sa následne ochladí a padá na vás ako jemný dážď. Spôsob sálania, akým na vás studený vzduch prúdi, je zdravotne nezávadný. Žiadne kŕče, bolesti svalov ani podráždené oči. Stropné chladenie vytvára prirodzené podmienky.

Pozrieť tému detailnejšie
Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím