Získajte bezplatnú ponuku

Do 5 minút vo vašom maili

Termostat podlahového kúrenia NEA SMART 2.0

Termostat podlahového kúrenia NEA SMART 2.02020-11-09T00:21:08+01:00

Zladí sa s každým interiérom

NEA, to je chytrý pomocník, vďaka ktorému bude váš domov pôsobiť profesionálnym a nadčasovým dojmom. Nech už máte domácnosť zariadenú v akomkoľvek štýle, regulácia NEA SMART 2.0 sa stane jej vítaným členom. Je dizajnová, veľmi nenápadne najmä vďaka monochromatickému povrchu. K dispozícii je jednoduchý biely alebo elegantný čierny farebný variant. Dominantou regulácie NEA SMART 2.0 je LED displej. Pomocou neho dokážete mať pod kontrolou celý systém. Na čistenie NEA SMART 2.0 používajte výhradne suchú a mäkkú utierku bez rozpúšťadiel.

Je jediným prvkom podlahovky, ktorý fyzicky uvidíte. Na displeji vždy prehľadne zobrazuje len tie informácie, ktoré potrebujete vedieť:

  • aktuálne funkcie
  • čas
  • teplotu v miestnosti

Stará sa o vás 24/7 a pritom šetrí

Základňa NEA dokáže za pomoci hybridnej technológie regulovať teplotu v celej domácnosti. Ovláda zdroje chladu a tepla, ako aj čerpadiel a ventilov. Dômyselne, pomocou zabudovaných čidiel rosného bodu, riadi úroveň vlhkosti v ovzduší. Kontroluje teplotu v miestnosti, znižuje alebo zvyšuje hladinu ohrevu podľa potreby a pritom všetkom vám ešte šetrí peniaze.

Pri detekovaní zvýšenej vlhkosti automaticky odstaví kľúčový zdroj chladenia, čím zabráni kondenzácii. Inteligentné fungovanie zariadenia NEA zabezpečuje až 20 % úsporu energie. Technológia Geofencing, tvoriaca súčasť priestorovej regulácie tepla NEA, spoľahlivo informuje zariadenie o tom, či sa v domácnosti niekto nachádza. Kúri iba vtedy, keď je niekto doma alebo je na ceste domov. Zbytok času šetrí energiu a peniaze.

Ovládanie zvládnu všetci

Manipulácia so zariadením NEA je intuitívna a ľahko si ju osvojí každý, kto dá prednosť ekológii pred staromódnym radiátorom. Ovládať nastavenia je možné priamo na zariadení alebo prostredníctvom webového prehliadača či pridruženej aplikácie. Predtým, než začnete NEA ovládať cez webovú stránku, prebehne spojenie medzi používaným zariadením a samotnou základňou NEA. Ovládanie prostredníctvom aplikácie je intuitívne. 

V nastaveniach na webovej stránke môžete pár kliknutiami nastaviť požadované teploty v rozličných miestnostiach, poprípade vytvoriť časové režimy pre požadované teploty. Máte možnosť zvoliť medzi režimom normálna prevádzka a úsporná prevádzka. K dispozícii je tiež voľba s názvom dovolenka. Môžete prepínať medzi vyhrievaním a chladením. Ak je vaše zariadenie opatrené časovo ovládanými odvlhčovačmi, môžete v nastaveniach webovej stránky meniť interval ich zapnutia. Môžete sledovať štatistiky a vyhodnotenia. Aplikácia vás okrem iného upozorní na stav batérie jednotlivých regulátorov NEA.

5 dôvodov prečo Rehau podlahové kúrenie

Inovatívna technológia, žiadne montážne chyby a neskoršie poruchy

Ideálna teplota v dome počas celej sezóny s reguláciou Nea

Až 10-ročná záruka od certifikovaných inštalatérov

Úspora energie až 20% oproti radiátorom

Životnosť 100 rokov

Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím