Získajte bezplatnú ponuku

Do 5 minút vo vašom maili

5 dôvodov prečo Rehau podlahovka

5 dôvodov prečo Rehau podlahovka2020-11-09T00:20:52+01:00

Prispôsobí sa vám

Podlahový vykurovací systém REHAU je výnimočný svojou prispôsobivosťou. Jedna sieť rúrok vám postačí na kúrenie aj chladenie. Šetríte tak miesto, znižujete počet možných komplikácií a šetríte peniaze. Systémy REHAU možno inštalovať do podlahy, steny alebo stropu. Sálavý pocit tepla či jemného chladu je intenzívny podľa potrieb. Prispôsobí sa vášmu organizmu a je ohľaduplný aj k zdraviu.

Regulácia NEA sa postará o ideálnu teplotu. 

S užitočným termoregulačným domovým systémom NEA budete mať teplotu v domácnosti vždy pod kontrolou. Výkyvy počasia ani zmenu ročných období v interiéri viac nepocítite. NEA je v dome prakticky neviditeľná. Nainštalujeme vám ju do každej miestnosti. Budete mať dokonalý prehľad o kvalite ovzdušia vo vašom domove.

Systém možete ovládať tromi spôsobmi. Inovatívny systém zostáva verný všetkým vekovým kategóriám používateľov. Starší a menej technologicky zruční ocenia jednoduchý manuálny prístup. V prípade, že chcete regulovať teplotu vo vašom domove z práce, z obchodu alebo zo záhrady, máte na výber z dvoch alternatívnych spôsobov ovládania. Prostredníctvom webovej stránky a aplikácie dokážete pár kliknutiami nastaviť teplotu v dome na požadovanú úroveň, skontrolovať stav ovzdušia, zapnúť chladenie stien, podlahy a stropu, prelistovať sa štatistikami alebo nastaviť intervaly kúrenia.

Je univerzálne aj pri inštalácii

Pripináčikový systém je úsporným riešením, ako pevne zafixovať a inteligentne rozmiestniť výhrevné rúrky. Vykurovanie a chladenie REHAU je možné inštalovať mokrým, ale aj suchým procesom. Pri mokrom procese sa vykurovací systém skladá zo samotných rúrok. K stene alebo podlahe pevne priliehajú vďaka fixačným lištám. Prekrytím omietkou sa plošný vykurovací systém stratí z očí, nie však z mysle. O svojej prítomnosti vás bude podľa požiadavky informovať reguláciou izbovej teploty.

Suchý proces volíme v prípade suchej výstavby stien alebo v prípade, že chceme tepelne zabezpečiť šikmé steny v podkroví. Montáž v takom prípade prebieha cestou prefabrikovaných sadrokartónových dosiek so zabudovanými termo rúrkami.

Má životnosť 100 rokov

Sú to práve kvalitné materiály, ktorým podlahové systémy REHAU vďačia za svoju dlhovekosť. Používané komponenty sú z testovaných a veľmi odolných materiálov. Životnosť materiálov používaných na podlahové kúrenie dosahuje 100 rokov. Dostatočne dlhý čas, aby sa vám investícia mnohonásobne vrátila. Profesionálny prístup pri montáži zabezpečí vhodnú a bezpečnú aplikáciu materiálov. Každý komponent podlahoviek REHAU musí spĺňať nároky maximálne kvalitatívne nároky.

Dávame vám nadštandardnú záruku

REHAU naozaj ručí za kvalitu svojich služieb až po dobu 10 rokov. A to všetko do výšky 500 000 eur. Akosť plošného vykurovania a chladenia je  dôležitá. Naše komponenty boli vyrobené s najväčšou starostlivosťou a garantujeme ich bezchybnosť. Preto od nás dostanete záručnú listinu. Stačí ju vypísať a do troch mesiacov od inštalácie poslať k nám do spoločnosti. O ostatné sa postaráme my. Vy si užívate iba výhody podlahovky.

5 dôvodov prečo Rehau podlahové kúrenie

Inovatívna technológia, žiadne montážne chyby a neskoršie poruchy

Ideálna teplota v dome počas celej sezóny s reguláciou Nea

Až 10-ročná záruka od certifikovaných inštalatérov

Úspora energie až 20% oproti radiátorom

Životnosť 100 rokov

Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím