Získajte bezplatnú ponuku

Do 5 minút vo vašom maili

Aká je cena podlahového kúrenia

Aká je cena podlahového kúrenia2020-11-09T00:20:15+01:00

Posudzujte cenu zo širšieho hľadiska

Cena podlahového kúrenia je závislá od viacerých faktoroch. Napríklad od veľkosti a riešenia vykurovanej plochy cez zdroj energie až po kvalitu zvoleného riešenia. Cenovú ponuku na podlahové kúrenie by ste mali skúmať podrobne. Kupujete predsa zariadenie s dlhou životnosťou. Chcete, aby fungovalo správne, úsporne a dlhodobo. Preto nepozerajte iba na číslo. Niektoré z konkurenčných systémov podlahového kúrenia lákajú zákazníkov nízkou obstarávacou cenou. Podlahové vykurovanie REHAU naopak ponúka za prijateľnú cenu omnoho viac.

Pre zákazníka prináša pestrý zoznam benefitov

  • vysoká kvalita prevedenia
  • špičkové technológie
  • použitie ekologicky priateľských materiálov
  • finančná návratnosť
  • dlhodobá záruka. 
  • viac info na 5 dôvodov prečo Rehau podlahovka 

Pri REHAU podlahovke si kupujete spoľahlivosť, kvalitu, efektívnosť a komfort.

Počítajte aj so zdrojom energie

Dôležitou súčasťou komplexného riešenia je, samozrejme, energetický zdroj. Energetických zdrojov existuje na trhu niekoľko. Líšia sa navzájom výškou výdavkov, účinnosťou a ekologickosťou. Medzi najbežnejšie používané zdroje energie sa radí vykurovanie

  • plynom
  • pevným palivom
  • elektrinou
  • tepelným čerpadlom. 

Pri výpočte ceny podlahovky počítajte aj s obstarávacou cenou energetického zdroja, vplyvom na cenu spotrebovaných energií v dlhodobom horizonte a životnosťou zdroja.

Cenová ponuka za menej než 5 minút

Chcete sa dozvedieť presné číslo, koľko vás podlahovka REHAU vyjde? Neobťažujte sa s hľadaním kalkulačky, všetky potrebné informácie na vás čakajú po vyplnení krátkeho nezáväzného formulára. Jeho vyplnenie vám zaberie menej než 5 minút.

Len na Slovensku už boli nainštalované viac ako 2 milióny m² podlahového vykurovania REHAU. Pridajte sa k spokojným klientom. Stačí k tomu len vyplniť náš intuitívny dopytový formulár a o všetko sa postaráme. Doprajte Vášmu domu špičkové podlahové kúrenie od REHAU.

Koľko vás bude stáť materiál?

(apríl 2020)

Rúrka RAUTHERM S 17 x 2 / 500 m

Výkonné riešenie, ktoré je v domácnosti úplne neviditeľné. Výhrevné rúrky sa totiž skrývajú za stenami alebo pod dlažbou.

PRIBLIŽNÁ CENA: 1,33 eur/m

 

Rúrka RAUTHERM Speed K 16 / 500 m

Docieľte účinnú a zdraviu nezávadnú, tepelnú, priestorovú reguláciu použitím kvalitných komponentov. Rúrku RAUTHERM Speed teraz zoženiete za rekordne nízku cenu.

PRIBLIŽNÁ CENA: 1,79 eur/m

 

Systémová doska VARIONOVA 30 mm a 11 mm

Pokladová doska prestížnej značky VARIONOVA systematicky rozmiestni výhrevné body naprieč celým obytným priestorom.

PRIBLIŽNÁ CENA: 11,7 eur/m2

 

Systémová doska Speed 30 mm

Lacný, no efektívny spôsob, ako vyhriať vašu podlahu. Systémová doska Speed nie je z tvrdého materiálu, preto ňou možno jednoducho manipulovať.

PRIBLIŽNÁ CENA: 8,98 eur/m2

 

Systémová rohož Speed 3 mm

Je nesmierne tenká a cenovo prístupná. Rohož značky Speed je pre spomenuté superlatívy jednou z najobľúbenejších na trhu.

PRIBLIŽNÁ CENA: 9,59 eur/m2

5 dôvodov prečo Rehau podlahové kúrenie

Inovatívna technológia, žiadne montážne chyby a neskoršie poruchy

Ideálna teplota v dome počas celej sezóny s reguláciou Nea

Až 10-ročná záruka od certifikovaných inštalatérov

Úspora energie až 20% oproti radiátorom

Životnosť 100 rokov

Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím